בניית מבנים ניידים , מבנים ניידים למכירה ולמגורים ,פירוק והובלת מבנים ניידים

 

מבנים ניידים  מבנים ניידים למכירה  מבנים ניידים  מבנים  ניידים


בניית מבנים ניידים מתאימה במיוחד עבור פרוייקטים זמניים של חצי שנה או שנה, תלוי במקום או בתנאים ויכולה לשמש אתרי צילומים כאשר מצלמים סרטי קולנוע כמקום לינה עבור צוות הצלמים או המצולמים, מקום אחסון עבור צוות הבנייה באתרי שיפוצים ובנייה, כבתי קפה שעתידים להיסגר בחורף ולהיפתח בקיץ או כמענה מושלם עבור כנסים ופסטיבלים בימי חול המועד ובקיץ באתרי טבע מרוחקים בהם אין מבנים כלל.

גם לאנשים שיוצאים לטייל ברחבי הארץ לזמן ממושך ומעוניינים להתנייד מנקודה לנקודה פתרון זה יכול להתאים או משפחות ויחידים המעוניינים לחסוך מעט ומחפשים פתרון קל ופשוט לדיור.

במקרים בהם המבנים ניידים מיועדים למגורים, כמו למשל במקרים של צורך במגורים עבור צוותי הצלמים והמצולמים כאשר מצלמים סרטי קולנוע, סרטי תדמית או פרסומות, צוותי הצלמים או המצולמים נשארים במקום לכמה זמן והם ישנים ומבלים את זמנם מחוץ לצילומים בתוך מבנים ניידים למגורים.

המבנים במקרה כזה מאובזרים בכל הציוד המתאים לשהות ממושכת: מיטה, שידת איפור, חדר מקלחת, שירותים ועוד. מבנים ניידים למכירה מוצעים במצב של חומר גלם מפורק או במצב מובנה לפי דרישות הלקוח, וניתן להציב אותם בכל מקום ובכל אתר נדרש בהתאם לצורך.

היתרון בקניית סוג כזה של מבנה הוא בחיסכון שיש על השכרת מבנה נייד בכסף מיותר. כמו-כן, פירוק והובלת מבנים ניידים היא קלה והמבנים עצמם בטוחים מאוד גם למגורים, עמידים בפני קור וחום ואיכותיים ביותר. הסטנדרטים הגבוהים וכן  המחירים הנוחים הם שעושים את הרכישה לאטרקטיבית יותר.

 

אם אתם מעוניינים במבנים ניידים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במשרד: 074-7024710    אריק: 052-4263940    דוא“ל : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

 

מבנים ניידים למכירה : 

 

מבנים ניידים למכירה  מבנים ניידים למכירה  מבנים ניידים למכירה  מבנים ניידים למכירה

 

 

מבנים ניידים למגורים : 

 

מבנים ניידים למגורים  מבנים ניידים למגורים  מבנים ניידים למגורים  מבנים ניידים למגורים

 

אם אתם מעוניינים בבניית מבנים ניידים למגורים או לעסק אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במשרד: 074-7024710    אריק: 052-4263940     דוא“ל : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .