אודות

אלמוג ש.א

חברת אלמוג ש.א. מתמחה בתחום של בניית מבנים ניידים/בניה קלה ובעלת ותק וניסיון של מעל 15 שנים בתחום. כבר 15 שנים שאנו בונים, שוקדים ומפתחים את התחום ועושים זאת עם המון אהבה והכי חשוב במקצועיות ויעילות בלי פשרות. זה מה שהפך את אלמוג ש.א. לסיפור הצלחה מסחרר. אצלנו תהליך בנייה מהירה מתחיל בשלב התכנון שבו אנו יורדים לרזולוציות הקטנות ביותר על מנת לספק לכם, הלקוחות שלנו את הרמה הגבוהה ביותר שניתן להגיע אליה. הצוות שלנו הוא צוות מיומן ומנוסה. כל אחד מהעובדים שלנו נבחר בקפידה על מנת לספק את המוצר ברמת גימור גבוהה וכמובן לתת שירות עם תודעת שירות והתאמה לצרכי הלקוח ומידותיו. המבנים שאנו בונים והחומרים בהם אנו משתמשים הם באיכות הגבוהה ביותר שניתן להשיג היום בארץ.

 

היתרון במבנים שלנו מלבד המחיר המשתלם הוא כמובן בזמן הקצר בו אנו משלימים את העבודה וכל זאת בזכות טכניקות ייחודיות וצוות מיומן אשר עמידה בלוחות זמנים היא המטרה המרכזית שעומדת לנגד עינינו בנוסף לאיכות הגבוהה ורמת בטיחות בלתי מתפשרת.אנו מספקים את מכלול הפתרונות בתחום מבנים ניידים , כולל פירוק , הרכבה , העברת מבנים ניידים .

 

אלה הם רק חלק מלקוחותינו:

אפריקה ישראל, אמריקה ישראל, קרן פייר, קרדן נדל"ן, אאורה ישראל, עמותה לגיל הרך חבל מודיעין, עיריית בית שמש, עמותת על"ה עזר מציון, הישיבה הגדולה יסודות, מרכז קהילתי גבעת שמואל ועוד...

 

פרוייקטים חדשים